Survivor Makarna Odulunu Kim Kazandi?

Survivor da dün akşam market oyunu kim kazandı?

Beş sayı geride kaldığı oyunda üst üste dört sayı alarak farkı bire indiren mavi takım yarışmacıları oyunun kaderini değiştirdi. Batuhan ve Aleyna’nın aldığı sayılar ile skor 10-7 olunca market oyununu bu hafta mavi takım kazandı.

Survivor 2021 Bugün kim kazandı?

Finalde ise 5-2 skorla kazanan İsmail Balaban, dokunulmazlığı kazanan isim oldu. SURVİVOR 2021 ‘DE 2.

Bugünkü Survivor hangi takım kazandı?

sorularının cevapları belli oldu. Türkiye ve Yunanistan ödülünün kırmızı takımın kazandığı Survivor son bölümde, Aleyna Çalışkan, Berkay, Merve ve Steven’ın eleme potasında olduğu gecede SMS birincisi Poyraz ve Batuhan oldu.

Survivor para ödülünü kim kazandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI En fazla doğru tahminde bulunana Nikos 10 bin Euro’nun sahibi oldu.

Survivor’da son eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR ‘DA HAFTANIN SON ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor 2021’de son dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay oldu. İki kez dokunulmazlık sembolünü kazanan Berkay, daha önce Aleyna’yı eleme adayı olarak göstermişti. Ada konseyinde Berkay, son eleme adayı olarak Ayşe’yi söyledi.

Survivor 2 dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Avantajı elinde bulunduran gönüllüler skoru 8-8 yaptı. Aleyna Kalaycıoğlu ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

Survivor birincisi kim oldu?

Zorlu bir mücadele sonunda Galata Port İstanbul’da gerçekleşen canlı yayınla ekranlara gelen Survivor 2021’nin şampiyonu İsmail Balaban oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector