Okuyucular soruyor: Arbella Makarna Kimin?

Arbel sahibi kim?

Mahmut Arslan 1953 yılında İskenderun’da doğdu. İlk, orta ve lise yıllarını Mersin’de tamamladı.1979 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olan Mahmut Arslan Mersin’e dönerek baba mesleğini seçti.11 Eylül 1980 tarihinde Arbel şirketini kurdu.

Arbella makarna nerede üretiliyor?

“Mersin merkezli firmamız, yıllık 180 bin ton irmik ve 160 bin ton makarna üretim kapasitesine sahiptir. Afrika ülkelerinden AB ülkelerine, Japonya’dan Kanada’ya kadar geniş bir coğrafyada yüze yakın ülkeye hem ihracat yapmakta hem de merkez ofislerimiz bulunmaktadır.

Arbella hangi ülkenin?

Arbella, 2007 yılında ilk kez üretilen, Durum Gıda’ya ait olan makarna ve irmik ürünleri markasıdır. Arbella Makarna ve Arbella İrmik, Mersin’de faaliyet gösteren tesislerde üretilmektedir.

Arbella makarna yumurta var mı?

Makarnanın katkı maddesi içermeyen, sağlıklı bir ürün olduğunun altını çizen Hazar şu bilgileri verdi; ‘ Makarna içine yumurta, tuz, maya gibi herhangi bir katkı maddesi katılmadan sadece irmik ve suyun harmanlanarak, şekillendirilip kurutulmasından elde edilen bir üründür.

Prof Dr Mahmut Arslan kimdir?

Prof. Dr. Mahmut Arslan Bölümümüzde iş etiği ve insan kaynakları profesörü olarak görev yapmaktadır. Profesör Arslan 2003 yılından beri Avrupa İş Etiği Ağı (EBEN) in Türkiye başkanlığını yürütmektedir. Kendisi bu saygın bilimsel örgütün iki uluslararası kongresini ülkemizde 2008 ve 2015 yıllarında organize etmiştir.

Arbel mercimek nerenin?

Arbel Grup,Mersin’de kurulu, günlük 4.000 MT işleme kapasitesine sahip tesisleri ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen bakliyat ihracat firmalarından birisidir.

You might be interested:  Sık sorulan: Makarna Salatası Nasıl Yapılır Tarifi?

Arbella makarna Fabrikası Nerede?

1980 yılında 400 metrekare alanda bakliyat elemesi yaparak sektöre adımını atan Arbel A.Ş Mersin’in Kazanlı Beldesi’nde, bugün 200 dönüm üzerine kurulu olan tesislerinde, Türkiye’nin önde gelen bakliyat ihracat firmalarından biri olarak Amerika, Asya, Afrika, Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Oba makarna Fabrikası Nerede?

2005 Yılında ÖZGÜÇLÜ AİLESİ tarafından satın alınan OBA Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep 4.Organize sanayi bölgesinde 110.000 m’2 açık, 65,000.m’2 kapalı alana sahip tesislerinde en son İtalyan teknolojisi ve yüksek kapasitesi ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Banetti noodle helal mi?

Banetti noodle, Domates çeşnili, tavuk çeşnili, köri çeşnili ve sebze çeşnili olmak üzere çeşitli seçenekler sunan bir noodle ürünüdür. Banetti Makarna, ISO 9001:2008, DIN EN ISO 22000:2005, DIN EN ISO 14001:2009, OHSAS18001:2007, HELAL, KOSHER, TSE, BRC, IFS gibi bir çok sertifikaya sahiptir.

Barilla makarna kime ait?

Barilla S.P.A., İtalyan yemek şirketidir. 1877 yılında Parma, İtalya’da kurulmuştur. Bu şirketler grubu Filiz (Türkiye), Misko (Yunanistan),Wasabröd (İsveç), Yemina ve Vesta (Meksika) ticari markalarıdır. Değişik türlerde makarnalar üretir.

Pastavilla helal mi?

Pastavilla 1928 yılında İsmail Hakkı Ulukartal tarafından kurulurken 1995 yılında şirketin hisselerinin tamamı Koç Topluluğu bünyesine geçmiştir. Helal Sertifikasına sahiptir.

Durum Gıda kimin?

Durum Gıda, Arbel Grubu bünyesinde kurulmuştur. Türkiye’de makarna ve irmik sektörü üreticilerinden olan şirket, Mersin’de faaliyet gösteren tesislerinde üretim gerçekleştirmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector